Strict Standards: Declaration of SxCms_Controller_Plugin_MessageStack::preDispatch() should be compatible with Zend_Controller_Plugin_Abstract::preDispatch(Zend_Controller_Request_Abstract $request) in /home/data/websites/www/2/limburgisoleert.be/library/SxCms/Controller/Plugin/MessageStack.php on line 16
Architecten > Overzicht

Overzicht architecten

Schrijf u in op deze lijst

Deze architecten ondertekenden onze engagementsverklaring:

Sorteren op Bedrijf | Postcode

Abels Roland
Architect
Schaluin 60
3200 Aarschot
016/567709
architect.abels@skynet.be

Akkermans Geert
Architect Akkermans Geert
De Hutten 84
3600 Genk
0485/708522
mail@arch-ag.com

Baelen Prosper
A-Ateljee bvba
Koerselse Steenweg 36 - 1
3580 Beringen
011/458565
info@a-ateljee.be

Beerten Sylvie
Dillenburgstraat 34
3290 Diest
013-33 64 29
sylvie.beerten@skynet.be

Benaets Hannes
A33 Architecten
Oudeputstraat 31
8730 Oedelem
hannesbenaets@gmail.com

Berger Erwin
Architect Berger Erwin + atriumarchitecten bvba
Drossaardplein 10 b 4
3990 Peer
011/791160
erwin.berger@pandora.be

Bloemen Jan
Casacosmos - Architecten
Manteliusstraat 42
3500 Hasselt
0496/371684
jan@casacosmos.be

Bresseleers Gie
Architect
Hans Memlingstraat 1
2900 Schoten
03/6468177
gie@giebresseleers.be

Bricteux
Architectenbureau Bricteux
Mispelaarstraat 30
3600 Genk
089/751228

Broekx Steven
Mekers-Broekx Architecten
Koningin Astridlaan 71 / 1
3500 Hasselt
0485-85 93 91
sb@mekersbroekx.be

Buekers Eric
Lindestraat 19
3540 Herk-de-Stad
013-55 23 50
buekers.eric@telenet.be

Bukenbergs Luc
Architectenbureau Bukenbergs
Petrarcastraat 80
3580 Beringen
0475/671193
lukbukenbergs@skynet.be

Christoffels Luc
Architecten Christoffels & Sannen
Bessemerstraat 151
3620 Lanaken
089/71 15 58
info@christoffels-sannen.be

Claes Frank
Architectenbureau K5 BVBA
Boekhoutstraat 8
3890 Gingelom
011/486857
f.claes@archk5.be

Claesen Bart
Acaciastraat 113
3500 Hasselt
011/720023
bclaesen@hotmail.com

Cox Paul
Architectenbureau Paul cox
Nieuwstraat 17
3910 Neerpelt
011/648120
paul.cox@virusfree.be

Craps Tony
Architecten Bureau
Heikant 69
2450 Meerhout
014/301904
0495/100484
tonycraps@skynet.be

Cretskens Jan
Creja Architectenbureau BVBA
Waterlozestraat 63
3511 Hasselt - Stokrooie
0496/462819
info@crejaarchitectuur.be

Custers Lieve
Lieve Custers Architect
Vander Elststraat 41
3970 Leopoldsburg
0478/900522
lieve_custers@mail.com

De Backker An
Stw op Merksplas 28
2300 Turnhout
0478/441257
an_de_backker2@hotmail.com

< Vorige | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | Volgende >

Disclaimer:Om u de weg te laten vinden naar een geschikte geregistreerde installateur verspreiden wij een lijst van deelnemende plaatsers/aannemers en architecten. Zij engageren zich voor het plaatsen van isolatiematerialen volgens relevante kwaliteitsnormen. Verwar dit engagement niet met een garantie. De campagne geeft geen garanties over de kwaliteit van de installateurs op de lijst.